logorkfnp

Milí rodiče,

   ve školním roce 2023/2024 bude ve farnosti probíhat výuka římskokato­lického náboženství. Je to nabídka pomoci Vám rodičům při předávání křesťanských hodnot Vašim dětem, které máte vést k víře a plnému křesťanskému životu. Vedle výuky náboženství budou pro děti ve far­nosti od září do června, každou 2. neděli v měsíci, zaměřeny mše svaté v 9 hod. v klášterním kostele v Nové Pace. Ve školní roce bude také společenství pro děti mladšího školního věku na faře.

   Přejete-li si tedy, aby Vaše dítě navštěvovalo ve farnosti výuku římskokatolic­kého náboženství, závazně vyplňte a odešlete elektronickou přihlášku do 31. srpna 2023 (odkaz dole). Přihlášku je možné podat i od 1. do 25.9.2023 s tím, že děti budou zařazeny do věkové skupiny dle již sestaveného rozvrhu náboženství na rok 2023/24.
   Přihláška se vyplňuje pro každý školní rok znova a pro každé dítě zvlášť. Rozvrh vyučovacích hodin oznámíme v prvních dnech září (jakmile budeme ze škol vědět rozvrhy vyučovacích hodin, podle kterých plánujeme vyučovací skupiny). Velice Vás prosíme, abyste další mimoškolní aktivity dětí plánovali mimo čas hodin výuky náboženství. Děkujeme. 

Výuka náboženství začne od 2.října 2023. 

                                                                                                                           P. Pavel Kalita, farář

Online formulář přihlášky