Milí farníci,

vybízím, abychom se připojili k iniciativě jičínské farnosti - MODLITEBNÍMU ŘETĚZCI - za jičínskou nemocnice.

24 hodinový modlitební řetězec probíhá vždy v pátek od 18 hod. do sobotní 18 hod. Modlitební půlhodinu na výše uvedené úmysly můžete naplnit např. modlitbou růžence, korunky k Božímu milosrdenství, litaniemi k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu, k Duchu Svatému, Panně Marii, nebo čtením úryvku z Bible a meditací nad Božím slovem, atp.

Vyprosme modlitbou i osobní obětí zvláště zdravotníkům Boží vedení, správná rozhodnutí, pomoc, sílu, pokoj... nemocným dar zdraví a ukončení pandemie. Podle možností se zapište zde do tabulky na aktuální týden (pokyny pro zápis do tabulky modlitebního řetězu jsou v odkazu).

P. Pavel Kalita, farář